Zpětný Leasing

Zpětný leasing nabízí spotřebitelům a firmám možnost získání finanční prostředků z majetku, který již vlastní anebo využívají ke svému podnikání.

Podstatou zpětného leasingu nemovitosti, automobilu či jiného předmětu je jeho odkoupení leasingovou společností, kdy vy se stáváte nájemcem předmětu a následně jej (zpětně) splácíte. Po kompletním splacení předmět opět přechází do vašeho vlastnictví.

Výhody zpětného leasingu

  • Rychlé získání finančních prostředků
  • Daňové výhody
  • Celkově levnější než úvěr
  • Nižší pojištění
  • Snadné vyřízení u leasingové společnosti 

LeasingExpert.cz

Leaseplan Go

www: http://www.leaseplango.cz
E-mail: go@leaseplan.cz
Telefón:+420 210 320 708
Fax:
Adresa: Bucharova 1423/6
Praha
158 00

LeasePlan Go je dlouhodobý pronájem vozidel firemním klientům, po jehož ukončení nájemce vrací vozidlo pronajímateli. Během trvání smlouvy může využívat řadu služeb, které souvisejí s jeho provozem.
Rozdíl mezi LeasePlan Go a mnohem známějším finančním leasingem je zřejmý: zatímco cílem finančního leasingu je převedení vozidla do majetku zákazníka, operativní leasing je zaměřen na jeho užívání. Z toho plynou vítané dopady do účetnictví klienta.
K finančním argumentům je třeba připočítat i omezení administrativy, protože obdržíte každý měsíc souhrnné daňové doklady se všemi účtovanými položkami za daný vůz.
Zanedbatelný není ani dopad na Váš image - jezdíte takřka neustále v moderních vozech. Po vypršení leasingového cyklu (typicky po třech nebo čtyřech letech) vozidlo vrátíte pronajímateli.

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Zpětný Leasing

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.