Zpětný Leasing

Zpětný leasing nabízí spotřebitelům a firmám možnost získání finanční prostředků z majetku, který již vlastní anebo využívají ke svému podnikání.

Podstatou zpětného leasingu nemovitosti, automobilu či jiného předmětu je jeho odkoupení leasingovou společností, kdy vy se stáváte nájemcem předmětu a následně jej (zpětně) splácíte. Po kompletním splacení předmět opět přechází do vašeho vlastnictví.

Výhody zpětného leasingu

  • Rychlé získání finančních prostředků
  • Daňové výhody
  • Celkově levnější než úvěr
  • Nižší pojištění
  • Snadné vyřízení u leasingové společnosti 

LeasingExpert.cz

ASTON RENT s.r.o.

www: http://www.astonrent.cz
E-mail: aston@astonrent.cz
Telefón:+420 602 662 606
Fax:
Adresa: Vršovická 1480/5
Praha 10 - Vršovice
101 00

Naše autopůjčovna vznikla v roce 1992 v Praze. Díky zkušenostem, jsme v průběhu let zkvalitnili a rozšířili naše služby a náš vozový park se rozrostl na téměř 300 vozů.
V současné době poskytujeme tyto služby: krátkodobý pronájem (autopůjčovna Praha), dlouhodobý pronájem (autopůjčovna Praha), operativní leasing.
Vzhledem k tomu, že se snažíme o co největší spokojenost zákazníků, snažíme se přizpůsobit naše služby v oblasti pronájmu vozidel Vašim přáním a potřebám.
Výhody operativního leasingu: splátky nájemného jsou plné uznatelnými daňovými náklady, nejsou vázány finanční prostředky, komplexní služby spojené s užíváním vozidla.

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Zpětný Leasing

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.