Zpětný Leasing

Zpětný leasing nabízí spotřebitelům a firmám možnost získání finanční prostředků z majetku, který již vlastní anebo využívají ke svému podnikání.

Podstatou zpětného leasingu nemovitosti, automobilu či jiného předmětu je jeho odkoupení leasingovou společností, kdy vy se stáváte nájemcem předmětu a následně jej (zpětně) splácíte. Po kompletním splacení předmět opět přechází do vašeho vlastnictví.

Výhody zpětného leasingu

  • Rychlé získání finančních prostředků
  • Daňové výhody
  • Celkově levnější než úvěr
  • Nižší pojištění
  • Snadné vyřízení u leasingové společnosti 

LeasingExpert.cz

ARVAL CZ s.r.o.

www: http://www.arval.cz
E-mail: arval@arval.cz
Telefón:+420 261 109 011
Fax:
Adresa: Na Pankráci 1683/127
Praha 4 - Nusle
140 00

ARVAL CZ je součástí mezinárodní skupiny ARVAL, která působí ve 25 zemích (v dalších 17ti prostřednictvím partnerů) a spravuje více než 700 000 vozidel. Je 100% dceřinou společností přední světové bankovní skupiny BNP Paribas. ARVAL CZ působí v oblasti financování a managementu vozových parků na českém trhu od roku 2003. S více než 13 000 vozidly ve fleetu patří mezi leadry v oboru. ARVAL CZ zajišťuje komplexní služby od financování vozidel, přes pravidelnou údržbu a pozáruční servis, nákup a výměnu pneumatik a 24h asistenční služby. Dále pojištění a vyřizování pojistných událostí, karty na nákup pohonných hmot, GPS dohled nad vozidly, elektronickou knihu jízd, on-line reporting atd. Díky svému unikátnímu Account managementu dokáže společnost ARVAL CZ reagovat na požadavky svých klientů rychle a bezchybně!

Vložit příspěvek

*e-mail se nikde v katalogu nezobrazuje

Zpětný Leasing

Doména na prodejKontaktujte nás ohledně prodeje!

Exkluzivní a navštěvovaná doména na míru pro Vaše podnikání.